Ceny pobytów w Glendorii - agrturystyka, glamping hotel i spa na Mazurach
pl EN
Ceny na sezon 2024

Glendoria działa sezonowo. W roku 2024 od 1 maja do końca września. Podczas wakacji zapraszamy jedynie na siedmio lub czternastodniowe pobyty w systemie sobota-sobota.  Przed sezonem wakacyjnym od 1 maja do 22 czerwca i po nim od 1 do 29 września można przyjechać na krócej. Minimalny pobyt w tym okresie to 2 noclegi.
Podane w tabeli poniżej ceny noclegów zawierają: pobyt  w pokoju lub w namiocie, pościel, ręczniki, sprzątanie po pobycie.

Maksymalna ilość osób, która może przebywać w pokoju w ramach opłaty podana jest w pierwszej kolumnie przed nazwą pokoju. Podana cena to cena wynajęcia całego pokoju, nie jest to cena za osobę. Posiłki nie są wliczone w cenę noclegu.

Do powyższych cen należy doliczyć 2,50 zł za osobę, za każdy dzień pobytu opłaty miejscowej, którą pobiera gmina Łukta.

Dodatkowo, na miejscu można dokupić:
Posiłki:

Śniadanie i obiadokolacja 125 zł (dzieci 95 )
Śniadanie 45 zł (dzieci 35 zł
Obiadokolacja  90 zł (dzieci 70 zł)
Drzewo do palenia:
Skrzynka drzewa 30 zł

Wybór odpowiedniego miejsca na wakacje to ważna sprawa, jeśli zamierzacie odwiedzić Glendorię po raz pierwszy, warto upewnić się, że nasza oferta Wam odpowiada. Kliknijcie na poniższy link, aby poznać specyfikę naszego miejsca:

SZCZEGÓŁY

Zasady rezerwacji w Glendorii

Prosimy o  wcześniejszą rezerwacja terminu i pokoju. Aby potwierdzić rezerwację należy wpłacić zadatek: w wypadku pobytu dłuższego niż 5 dni 30% kosztu noclegów, w wypadku pobytów krótszych niż 5 dni 50% kosztu noclegów. 

Pozostałą część należność za pobyt pobieramy  w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem rezerwacji pokoju.  W przypadku wcześniejszego wyjazdu, niż w rezerwo­wanym przez Państwa terminie, należność za całość pobytu nie ulega zmianie. 

Zadatek powiększony o 100% jest zwracana w całości w przypadku, gdy nie dojdzie do realizacji usługi z naszej winy. W wypadku odwołania rezerwacji przez Gościa na 14 dni przed przyjazdem możliwa jest zamiana terminu na inny w bieżącym sezonie, o ile będzie dostępny. 
W każdym innym wypadku zadatek przepada w całości. 
Potwierdzenie wstępnej rezerwacji wpłatą zadatku jest dla nas równoznaczne z akceptacją powyższych zasad. 
BARDZO PROSIMY O STARANNIE PRZEMYŚLANE REZERWACJE! 

Doba hotelowa trwa od godziny 15.00 w dniu przyjazdu do godziny 11.00 w dniu wyjazdu. Oczywiście możliwy jest wcześniejszy przyjazd i późniejszy wyjazd, wszystko w Glendorii oprócz pokoju będzie dla Państwa dostępne. 

Ilość osób zajmujących pokój nie może być większa niż ustalona podczas rezerwacji. Osoby odwiedzające naszych Gości proszone są o opuszczenie Glendorii do godziny 22.30.

więcej